משכנתא חוץ בנקאית

שתפן את הפוסט

תוכן עניינים

בואו לקבל ייעוץ משכנתאות

השאירו פרטים ליצירת קשר

לקיחת משכנתא חוץ בנקאית

מלווי משכנתא חוץ בנקאית מעניקים הלוואות דירות ללווים שאינם עומדים בדרישות של בנקים מסורתיים. בדרך כלל, הם מציעים תשלומים נמוכים יותר, פחות דרישות פיננסיות ותהליכי אישור מהירים יותר.

הם מציעים פתרונות משכנתא גמישים לעצמאים, משקיעי נדל"ן ולווים ג'מבו. בנקים רבים יקבלו תיעוד חלופי כמו דוחות רווח והפסד, טפסי 1099 או דפי חשבון בנק.

תהליך יישום קל יותר

בקשות להלוואות עם מלווים חוץ בנקאיים נוטות להיות פשוטות יותר מאלו של בנקים מסורתיים בשל חוסר הרגולציה שלהם. זה נותן להם יותר מרחב פעולה בהצעת תוכניות שונות וקריטריונים להסמכה, במיוחד עבור לווים עצמאיים, אלה עם אשראי גרוע או ממוצע, או אלה שחוו אירועי אשראי גדולים כמו פשיטת רגל, עיקול או מכירה בחסר בעבר.

למלווים חוץ בנקאיים יש תובנה עמוקה יותר על כל ההיבטים של עסקי המשכנתאות, מה שהופך אותם לאידיאליים כדי לעזור לך לגלות את אפשרויות ההלוואה המתאימות ביותר לצרכים שלך. פעולה זו יכולה לחסוך זמן וכסף במציאת משכנתא העונה על כל הקריטריונים שלך.

מלווי משכנתא חוץ בנקאית ראו צמיחה חסרת תקדים בשוק הלוואות המשכנתאות, ונראה כי מגמה זו תימשך. הם מציעים מגוון רחב של מוצרי הלוואות כגון הלוואות דירות בריבית קבועה ובריבית מתכווננת, משכנתאות ג'מבו ומשכנתאות הפוכה.

לווים רבים מוצאים שתהליך הבקשה הפחות מסובך שמציעים מלווים חוץ בנקאיים שווה את הטרחה. הליך יעיל זה מספק גישה לכל המשאבים וההכוונה הדרושים במהלך חיפוש הלוואות הדירה שלך, מה שהופך את כל החוויה לחלקה יותר עבורך ועבור מלווה המשכנתאות שלך. יתר על כן, אם אתה קונה בפעם הראשונה, קשר פיזי עם יועץ משכנתאות אישי יכול לספק חוויה אישית יותר ולעזור לך להבין טוב יותר כל שלב בדרך – כמו גם לענות על כל שאלה בדרך.

ירידה בתשלומים

אחד היתרונות הגדולים ביותר של משכנתא חוץ בנקאית הוא שהן כוללות לרוב מקדמה נמוכה. זה מספק ללווים רבים הזדמנות לקנות את בית החלומות שלהם, שאם לא כן, עלול לעבור ללא מימון דרך מלווים מסורתיים.

מקדמה נמוכה יותר יכולה גם לעזור לך להבטיח ריבית טובה יותר. בדרך כלל הבנקים דורשים ירידה של 20% לפחות, מה שעלול לגרום לכך שתשלם יותר במהלך חיי ההלוואה שלך בתשלומי ריבית.

מוצרי משכנתא המציעים תשלומים נמוכים יותר, כגון אלו המבוטחים על ידי המחלקה לענייני חיילים משוחררים (VA), עשויים להיות זמינים למי שמתאימים כחברי שירות או בני זוג בחיים של חברי שירות. הלוואות VA אלו יכולות להיות בחירה אטרקטיבית עבור אלה עם התחייבויות חוב מתאימות.

משכנתא בתשלומים נמוכים אולי אינה הדבר הראשון שעולה על הדעת בעת חיפוש בית, אבל המשכנתא הנכונה יכולה לעשות את כל ההבדל. יש המון משאבים בחוץ שיכולים לסייע במציאת האפשרות הטובה ביותר למצב האישי שלך; כל מה שצריך זה ראש פתוח ונכונות להקריב קצת קורבנות. ברגע שתבין את כל האפשרויות הזמינות שלך, אתה תהיה בדרך לרכישת בית חלומותיך!

האם שיעורי ריבית נמוכים יותר בלקיחת משכנתא חוץ בנקאית?

מלווים חוץ בנקאיים לרוב מספקים ריביות נמוכות יותר מאשר בנקים בגלל היעדר הוצאות תקורה. זה מאפשר להם להוזיל מחירים ולהפוך הלוואות לנגישות יותר עבור הלווים.

יתר על כן, מלווים חוץ בנקאיים מספקים אפשרויות גמישות יותר להחזר הלוואות כגון תכניות תשלום שבועיות, שבועיים או חודשיות כדי לעזור לך לחסוך כסף. בנוסף, אם אין לך מספיק כספים כדי להחזיר את מלוא ההלוואה לדירה שלך, למלווים חוץ בנקאיים אין לרוב ערבויות פיקדון המאפשרות לך ללוות את הסכום הדרוש מבלי שתצטרך לשים כסף.

מציאת מלווה חוץ בנקאי העונה על הצרכים שלך דורשת קבלת הצעות מחיר ממספר חברות. פעולה זו תיתן לכם הערכה מדויקת כמה תעלה משכנתא וכמה זמן לוקח עד שתאושר לה.

משכנתא חוץ בנקאית יכולות להיות אופציה אטרקטיבית עבור לווים המחפשים חלופות זולות יותר להלוואות בנקאיות מסורתיות, במיוחד אם יש להם אשראי גרוע או מתקשים לקבל אישור מהבנקים הגדולים. למלווים אלו יש בדרך כלל תהליכים מקוונים יעילים יותר, והם נוטים יותר לאשר לווים עם מצבי הלוואות מורכבים יותר.

מלווים חוץ בנקאיים מספקים לעתים קרובות כמה מהריביות הנמוכות ביותר בשוק. יתר על כן, הם עשויים לספק יתרונות נוספים ללווים כגון עמלות הקמה מופחתות ודמי שירות שוטפים.

תעריפים אלו הם אחת הסיבות העיקריות לכך שמלווים חוץ בנקאיים הפכו לפופולריים כל כך בקרב צרכנים, במיוחד אלו שנאבקים להשיג הלוואות מסורתיות. יתר על כן, הם מהווים פתרון מצוין לאנשים המעוניינים למחזר את הלוואת הבית הקיימת שלהם אך אינם יכולים לאתר תעריף סביר מבנק מסורתי.

בשנים האחרונות, ענף המשכנתאות החוץ בנקאיות גדל במהירות כאשר יותר צרכנים פונים אליהם לקבלת הלוואות לדירות. בשנת 2017, מלווים חוץ בנקאיים מקורם ב-51% מסך המשכנתאות.

עם זאת, ייתכן שהמגמה הזו לא תימשך. הסביבה הכלכלית הנוכחית עלולה להוביל לירידה בבקשות למשכנתא חוץ בנקאית, ולהטיל עומס נוסף על המלווים להחמיר את הסטנדרטים שלהם.

אפשרויות מימון מחדש גמישות יותר

משכנתאות המוצעות על ידי הבנק נוטות להציע גמישות רבה יותר, כגון ריביות נמוכות יותר, טווחים קצרים יותר ואפילו קווי אשראי של הון ביתי. מלווים חוץ בנקאיים מושכים במיוחד בעלי בתים המעוניינים לנצל תעריפים נמוכים יותר, להפחית את תשלומי המשכנתא החודשיים שלהם או לאחד חובות.

מימון מחדש יכול להיות יתרון אם אתה צריך לשלם את המשכנתא הקיימת לפני תום תקופתה. במקרה זה, חיוני שתבין את פרטי ההלוואה הקיימת שלך כדי שתוכל לקבל החלטה מושכלת אם למחזר או לא.

לדוגמה, תוכנית האצת ההון הדו-שבועית (BEAP) יכולה לשמש כדי להפחית את תשלומי הריבית על המשכנתא שלך ובו זמנית לבנות הון עצמי מהר יותר. פעולה זו עוזרת לך להימנע מתשלום עמלות נוספות על ההלוואה הנוכחית שלך ולחסוך אלפי דולרים בכל שנה בעלויות ריבית.

אפשרות נוספת היא הלוואה גורפת, שמתפקדת כמו משכנתא אחת גדולה המממנת מספר נכסים. הלוואות אלו מציעות יותר מרחב פעולה מבחינת דרישות האשראי ותקני ההסמכה.

רבות מההלוואות הללו נגישות ללווים עם ציוני אשראי גרועים או ממוצעים, כמו גם לאלו שהגישו לאחרונה פשיטת רגל או חוו בעיות אשראי אחרות. זה פתח את הדלת ליותר אנשים לרכוש בית, מה שהוביל לעלייה במימון הבית ברחבי אמריקה.

רוכשי דירות ראשונים עשויים למצוא הלוואות אלו בטוחות יותר ממשכנתאות מסורתיות, מה שמאפשר ללווים לרכוש נכס מבלי לנצל את כל החסכונות שלהם למקדמה.

לאחר המיתון, השוק החוץ בנקאי חווה עלייה מטאורית. זה תורגם למחירים תחרותיים יותר ולשירות מעולה ללקוחות.

אחת הסיבות העיקריות היא שמלווים חוץ בנקאיים רבים נמצאים בבעלות משקיעים פרטיים, מה שמאפשר להם להציע ללקוחות שירות אישי יותר וגמישות רבה יותר.

עם זאת, חשוב לזכור שמלווים אלטרנטיביים עשויים שלא להציע את אותם שירותים כמו חברות משכנתאות קונבנציונליות. לדוגמה, חלקם אינם מספקים קווי אשראי או הלוואות ביתיות.

הירשמו לניוזלטר שלנו

קבלו עדכונים ולמדו מהטובים ביותר

עוד מאמרים מקצועיים

יועץ משכנתאות מומלץ

איך למצוא יועץ משכנתאות מומלץ לא משנה אם אתה בעל בית בפעם הראשונה או רוכש דירות מנוסה, בחירת המשכנתא הנכונה היא שלב חיוני בתהליך. יועץ משכנתאות מומלץ יכול להקל על כך על ידי הצעת אפשרויות הלוואה המותאמות לדרישות וליעדים הפיננסיים שלך. כדי לאתר יועץ משכנתאות מומלץ, בקש הפניות מחברים ובני משפחה או סוכן הנדל"ן שלך. בנוסף, בדוק את הביקורות המקוונות ואת כלי הגישה לצרכן של מערכת הרישוי הרב-מדינתית הלאומית לקבלת המלצות. בקש הפניות כיועץ משכנתאות,

קראו עוד »

החזר משכנתא

כיצד לחסוך כסף בהחזר משכנתא שלך הלוואת הבית שלך היא ככל הנראה אחת ההשקעות הגדולות ביותר בחייך וזו שרוב האנשים רוצים לשלם במהירות. החזר משכנתא כרוך בתשלומים חודשיים למלווה המכסים הן את הקרן והן את הריבית על יתרת המשכנתא. זה עשוי לכלול גם תשלום מראש של ארנונה, דמי ביטוח לבעלים ותשלומים חודשיים של איגוד בעלי בתים המוכנסים לחשבון נאמנות המנוהל על ידי המלווה. החזר משכנתא עבור פירעון מוקדם של המשכנתא פירעון מוקדם של המשכנתא יכול

קראו עוד »

משכנתא חוץ בנקאית

לקיחת משכנתא חוץ בנקאית מלווי משכנתא חוץ בנקאית מעניקים הלוואות דירות ללווים שאינם עומדים בדרישות של בנקים מסורתיים. בדרך כלל, הם מציעים תשלומים נמוכים יותר, פחות דרישות פיננסיות ותהליכי אישור מהירים יותר. הם מציעים פתרונות משכנתא גמישים לעצמאים, משקיעי נדל"ן ולווים ג'מבו. בנקים רבים יקבלו תיעוד חלופי כמו דוחות רווח והפסד, טפסי 1099 או דפי חשבון בנק. תהליך יישום קל יותר בקשות להלוואות עם מלווים חוץ בנקאיים נוטות להיות פשוטות יותר מאלו של בנקים מסורתיים

קראו עוד »

כמה הון עצמי צריך למשכנתא

אז כמה הון עצמי צריך למשכנתא? הון עצמי הוא הערך של הנכס שלך שצמח עקב תשלומי משכנתא עקביים ותנאי שוק נוחים. זה יכול לשמש להוצאות גדולות, שיפוצים או מימון מחדש של הבית שלך. בדרך כלל, המלווים מאפשרים לבעלי בתים ללוות עד 80% מההון העצמי הנוכחי שיש להם בבתיהם. עם זאת, מספר זה עשוי להשתנות בהתאם לדרישות המלווה וגורמים אחרים. להלן מספר דוגמאות עבור כמה הון עצמי צריך למשכנתא ועוד יותר. יחס הלוואה לערך יחס הלוואה

קראו עוד »

מחשבון החזר משכנתא

למה חשוב לשימוש מחשבון החזר משכנתא חישוב החזרי המשכנתא שלך באמצעות מחשבון החזר משכנתא הוא דרך יעילה לקבוע כמה הלוואת הבית שלך יכולה לעלות לך. הוא יחשב הן את התשלומים החודשיים והן את עלות הבעלות הכוללת, כולל כל חיובי ריבית. תשלום הלוואת הבית שלך נקבע על ידי מספר גורמים, כולל תקופת ההלוואה, סכום המקדמה ושיעור הריבית. השגת הבנה מקיפה של אלמנטים אלו תאפשר לך לקבל החלטות מושכלות לגבי רכישת הלוואת הבית שלך. חשב את התשלום

קראו עוד »

חישוב החזר משכנתא

ביצוע חישוב החזר משכנתא חישוב החזר משכנתא לוקח בחשבון את מחיר הבית שלך, סכום המקדמה שלך, ריבית, ארנונה וביטוח דירה. זה גם לוקח בחשבון כמה שנים נשארו לתקופת ההלוואה שלך, כמו גם את סוג ההחזר. ככלל, החלק הראשוני מתשלום המשכנתא החודשי שלך נועד לכיסוי עלויות הריבית. אבל כאשר יתרת הקרן שלך יורדת, עלויות הריבית מצטמצמות ויותר מהתשלום שלך מוחל ישירות להורדת הקרן. גובה הריבית הריבית שאתה משלם על המשכנתא שלך קובעת כמה מכל תשלום הולך

קראו עוד »

הון עצמי למשכנתא

כיצד להשתמש בכל הון עצמי למשכנתא ההון העצמי הוא הערך של ביתו של בעל הבית, בניכוי כל שעבודים שטרם עומדים. זה נכס שלא יסולא בפז, וככל שיש לך יותר הון עצמי למשכנתא, כוח ההלוואות שלך גדול יותר כדי לבנות עושר. לווים בדרך כלל זקוקים לציון אשראי של לפחות 620 ויחס חוב להכנסה סביר כדי לקבל אישור להלוואת בית או HELOC. פעולה זו עוזרת להם להימנע משיעורי ריבית גבוהים יותר על סוגים אחרים של חובות כגון

קראו עוד »

איחוד הלוואות

איחוד הלוואות – הורד את התשלומים החודשיים שלך ופשט את תהליך ההחזר שלך אם יש לך מספר הלוואות עם ריבית גבוהה, איחוד הלוואות יכול להיות הפתרון המושלם להפחתת התשלומים החודשיים שלך ולהפוך את ניהול החוב שלך לפשוט יותר. לפני הגשת בקשה להלוואה לאיחוד חובות, ודא שיחס החוב להכנסה שלך נמוך מ-36 אחוז וציון האשראי שלך גבוה. זו דרך טובה לחסוך כסף איחוד הלוואות מרובות בריבית גבוהה להלוואה אחת יכולה להיות דרך מצוינת לחסוך כסף. זה

קראו עוד »

מיחזור משכנתא

מיחזור משכנתא – כיצד מיחזור חובות יכול לעזור לך להחזיר את המשכנתא שלך מהר יותר ולגוון את תיק ההשקעות שלך האם אתם מחפשים החזר מהיר יותר של משכנתא ורוצים להרחיב את תיק ההשקעות שלכם, מיחזור חובות יכול להיות הפתרון המושלם. אסטרטגיה זו ממירה חוב הלוואות דירה ללא ניכוי מס לחובות השקעה בניכוי מס. אתה יכול לעשות זאת על ידי יצירת פיצול הלוואות ומשיכת כספים להשקעה במניות או בנכסים אחרים. כל עוד נכסים אלו מייצרים הכנסה

קראו עוד »

מחזור משכנתא

מחזור משכנתאות וצמצום בסביבה של ריבית נמוכה, מימון מחדש היה המניע העיקרי להתאוששות בשוק הדיור. עם זאת, כאשר נגיד בנק ישראל מקטין את מדיניות ההקלה הכמותית שלו, בעלי בתים עשויים להיות פחות נוטים לחפש מחזור משכנתא. מחקר של IHS הראה כי נעילה, או בעלי בתים עם שיעורי משכנתא נמוכים במיוחד שאינם זזים, עלולים להאט את התאוששות הדיור באזורים מסוימים. מימון מחדש מחזור משכנתא הוא תהליך של החלפת ההלוואה הנוכחית שלך להלוואה עם תנאים טובים יותר.

קראו עוד »

ייעוץ משכנתאות

מהו ייעוץ משכנתאות? ייעוץ משכנתאות עובדים עם לקוחות כדי לעזור להם לקבל הלוואת דירה. הם מעריכים את מצבו הפיננסי האישי של כל לקוח וציון האשראי כדי לזהות את אפשרות המשכנתא המתאימה ביותר. הם מספקים ללווים הבנה של תהליך בקשת ההלוואה ותיעוד הכרחי, כך שהם יכולים להשיג את מה שהם צריכים מבלי להיגרם בעלויות נוספות. קבלת הלוואה ייעוץ משכנתאות הם אנשי מקצוע פיננסיים המסייעים לאנשים פרטיים ועסקים במציאת משכנתאות המתאימות למצבם הפיננסי ולמטרותיהם. הם משתפים פעולה

קראו עוד »

אישור עקרוני למשכנתא

מהו אישור עקרוני למשכנתא? אישור עקרוני הוא שירות חינמי הניתן על ידי מלווים כדי לעזור לקבוע לכמה משכנתא אתה זכאי. זהו שלב חיוני כאשר מחפשים לרכוש בית. זה יכול לסייע בצמצום חיפוש הנכס שלך לבתים במסגרת התקציב שלך, כמו גם לעזור בקביעת התקציב שלך והחזרים חודשיים. אישור עקרוני למשכנתא הוא ללא עלות הסכם עקרונות למשכנתא (AIP) הוא הצעה של מלווה להלוות לך כסף בין 30 ל-90 יום. זה לא מחייב, אז אתה יכול לחדש אותו

קראו עוד »

חישוב משכנתא

כיצד לחשב תשלום משכנתא משכנתא היא דרך פופולרית למימון רכישת דירה. חישוב תשלום המשכנתא עשוי להיראות מורכב בהתחלה, אבל עם ידע מסוים על איך המספרים עובדים, הוא הופך להיות פחות מאיים ממה שאתה חושב. סכום התשלום החודשי על המשכנתא שלך נקבע על ידי כמה מרכיבים מרכזיים, כגון מחיר הבית, סכום המקדמה, סכום ההלוואה ושיעור הריבית. חישוב משכנתא כולל את מחיר הבית מחיר הדירה הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בקביעה כמה אתה יכול להרשות לעצמך לרכוש

קראו עוד »

משכנתא מחשבון

כיצד משכנתא מחשבון יכול לעזור לך לממן דירה מחשבוני משכנתא מסייעים ללווים בחישוב מה הם יכולים להרשות לעצמם בעת לקיחת הלוואת דירה. כלים אלה לוקחים בחשבון גורמים כמו מקדמה, ריבית וסוג ההלוואה כדי להראות להם את העלויות המוקדמות והחודשיות הקשורות לבעלות על בית. מחשבונים אלה גם מסייעים ללווים בבחירת סכום מקדמה אופטימלי כדי להפחית את ההוצאות החודשיות שלהם. משכנתא מחשבון – גובה הריבית הריבית על המשכנתא שלך היא גורם חשוב בחישוב התשלום החודשי שלך. ריבית

קראו עוד »

ריבית משכנתא

מה קובע את ריבית משכנתא שלך? ריבית על משכנתא היא מרכיב בלתי נפרד מהעלות של הלוואת כסף לרכישת דירה. להיות מודע למה שקובע את הריבית שלך יכול לעזור לך למקסם את החיסכון ולמזער את הלחץ בתקופות של לחץ כלכלי. המלווה שלך מרוויח כסף מהלוואות משכנתא בכך שהוא גובה ממך מחיר גבוה ממה שעולה להם ללוות את הכסף (המכונה עלות המימון שלהם). לכן משלמים יותר ריבית על משכנתא מאשר על חשבונות חיסכון יומיומיים. תעריפים ריבית משכנתא

קראו עוד »

יועץ משכנתאות

מה יועץ משכנתאות יכול לעשות עבורך? יועץ משכנתאות שימושי בתרחישים רבים, כגון משכנתא מחדש, רכישת בית חדש או השקעה בנכס להשקעה. יתר על כן, הם עשויים לסייע לך בגישה להון העצמי בבית שלך באמצעות שחרור הון. עובדי בנק וחברה לבניין או יועצים עצמאיים מספקים ייעוץ פיננסי תוך ניהול עומס לקוחות. בכל מקרה, הם מקבלים תשלום עבור השירותים שלהם. יועץ משכנתאות יכולים לעזור לך למצוא את המשכנתא המתאימה יועץ משכנתאות יכול לסייע לכם במציאת ההלוואה האידיאלית.

קראו עוד »

משכנתא הפוכה

האם משכנתא הפוכה מתאימה לך? אם אתה קשיש וצריך הכנסה נוספת או אשראי לכיסוי הוצאות, משכנתא הפוכה יכולה להיות אופציה עבורך. אבל לפני שחותמים על משהו, התייעצו עם יועץ או מישהו שאתם סומכים עליו לייעוץ. משכנתא הפוכה היא סוג של הלוואת דירות המאפשרת לך לנצל את ההון העצמי שלך מבלי לבצע תשלומים חודשיים. ההלוואה והריבית מוחזרים רק כאשר אתה מוכר את הבית, עובר לצמיתות או נפטר. מהי משכנתא הפוכה? משכנתא הפוכה היא סוג של הלוואת

קראו עוד »

משכנתאות

מה שאתה צריך לדעת על משכנתאות משכנתאות הן מההתחייבויות הפיננסיות הגדולות ביותר שרוב האנשים יעשו אי פעם. להיות מודע למה שאתה נכנס אליו יכול לעזור לך להתכונן טוב יותר להחלטה החשובה הזו ולהימנע מטעויות נפוצות. משכנתאות הן הלוואות המשתמשות בנדל"ן כבטוחה. אם לא תחזיר את ההלוואה, למלווה יש את הזכות לעקל ולמכור את ביתך באמצעות הליכי עיקול. סוגי משכנתאות בכל הקשור למשכנתאות, יש הרבה אפשרויות. רכישת הבית והמצב הפיננסי שלך יעזרו לקבוע איזה סוג הלוואה

קראו עוד »

משכנתא

מה שאתה צריך לדעת על משכנתא משכנתאות הן הלוואות המשמשות לרכישת דירה. מכיוון שזו חובה מתמשכת, חיוני שתבחר אחד העונה על הדרישות האישיות שלך. השלב הראשוני הוא לקבל אישור מראש למשכנתא. זה יאפשר לך לדעת כמה המלווה מוכן להלוות ובאיזה ריבית. סוגים של משכנתא בחיפוש אחר דירה, ישנם סוגים שונים של משכנתא זמינים. לכל אחד יש יתרונות וחסרונות משלו, לכן חשוב לבחור את המתאימה ביותר במצבך. כדי לקבוע את המשכנתא המתאימה לך, קחו בחשבון את

קראו עוד »

מחשבון משכנתא

שימוש במחשבון משכנתא מחשבון משכנתא הם כלים מקוונים המסייעים לבעלי בתים פוטנציאליים להבין את העלות האמיתית של רכישת בית. הם מאפשרים להם להשוות בין גדלי מקדמה שונים וכיצד זה משפיע על תשלומי המשכנתא החודשיים שלהם. מחשבוני משכנתא יכולים להיות מועילים, אבל הם לא יכולים להחליף את תשומת הלב האישית של מתווך משכנתאות. זה קריטי במיוחד בעת קבלת החלטות רכישה גדולות כמו רכישת בית. מחשבון משכנתא – חשב את התשלום החודשי שלך מחשבוני משכנתא יכולים לסייע

קראו עוד »

קבלו ייעוץ מהמומחים שלנו

פנו אלינו ותשמורו על קשר

small_c_popup.png

בואו לקבל ייעוץ משכנתאות

השאירו פרטים ליצירת קשר